Maceška Lány – Bohunice


Kde nás najdete:

Lány 3, 625 00 Brno
Sídlíme v budově lužáneckého pracoviště Lány.

Kdy jsme v provozu:

Pondělí – Pátek 8.30 – 12.30

Odhlášení dítěte:

Kontakt:

Petra Goczalová
tel.: 739 715  430
e-mail: maceskalany@luzanky.cz

Jak to u nás vypadá

Naše lektorky


Nikola Formanová

"Práce s dětmi mě baví a dává mi možnost dále se rozvíjet. Proto jsem se rozhodla studovat na pedagogické fakultě MU a ve svém volném čase dělat vedoucí ve skautu. Práce v Macešce s nejmenšími dětmi je pro mě výzvou. Jsem ráda, že můžu společně s dětmi objevovat svět a vidět jejich pokroky v tak brzkém věku."


Silvie Špoková


"Práci s dětmi různých věkových skupin se věnuji již více než 15let. Ať už jako součást praxe k pedagogickému studiu, tak také ve volnočasových aktivitách. Je pro mne fascinující, stát se na chvíli součástí jejich světa. Být jim po boku, když objevují nové prostředí a kamarády. Sledovat jejich rozvoj a pomáhat prozkoumat svět."

Iveta Antošová

"Již při studiu na vysoké škole jsem začala pracovat s dětmi jako lektorka kroužků španělského a anglického jazyka. Dnes získávám nejvíce zkušeností od svých dvou dětí, které mě neustále dokáží něčím překvapit.

Práce s malými dětmi je inspirující a má pro mě velký smysl, protože mám pocit, že se alespoň trošku podílím na utváření budoucnosti. Mým cílem je vytvořit pro děti takové prostředí, aby se cítily šťastně a moc si užily čas strávený v Macešce."

Sabina KrontorádováNikola Kryčerová