Ukončení provozu ve školním roce  2023/24: 


Přes léto Maceška odpočívá, ale v září se opět těšíme na malá Macešátka! 
Uplatnění slevy "školkovné" za návštěvu Macešky:

Upozorňujeme rodiče, že Maceška nesplňuje podmínky dané zákonem pro uplatnění slevy tzv. školkovného.

Miniškolka Maceška je provozována na základě živnostenského oprávnění a bohužel  nesplňuje podmínky dané zákonem pro uplatnění slevy "školkovné" a to zejména délku provozu min. 6 hodin.


Více např. v tomto článku: https://www.podnikatel.cz/clanky/financni-sprava-jiz-domeruje-chybne-uplatneni-skolkovneho-na-co-si-dat-pozor/


Děkujeme za pochopení!

Spouštíme elektronické odhlašování!

Na našich stránkách v záložce "Odhlášení dítěte."  Pokud byste při odhlášení narazili na problém, pište prosím na maceska@luzanky.cz.

Děkujeme

Co nám také píšete: 


Milá Maceško,

zdravím tě z Nového Lískovce! Prvního září jsem začala chodit do velké školky a musím ti napsat, jak se mi tam líbí. 
Máme supr třídu a moc fajn paní učitelky. Každý den chodíme ven na hřiště u školy, paní kuchařky připravujou moc dobré svačinky i obědy a často děláme výtvarku. Každé ráno se do školky těším, dokonce za mnou musí mamka s kočárem běžet, abysme tam byly co nejdřív. No a už po pár dnech jsem řekla mamce, že chci ve školce i spát a moc se mi to líbilo, máme zelené povlečení s pejskama, paní učitelka nám vždycky přečte pohádku a zazpívá písničku a jak jsem utahaná, tak pokaždé brzy usnu. Školka je prostě skvělá.
Pamatuju si i na tebe. Trávily jsme spolu čas na podzim a na jaře a i když jsem hlavně na jaře smutnila po mamce, ke konci už jsem si návštěvy u tebe užívala víc a víc. Velkou zásluhu na tom mají úžasné tety, přes prázdniny jsem si na tebe i na tety několikrát vzpomněla. Poděkuj jim, prosím, že se o mě během těch prvních chvil bez mamky tak dobře postaraly a dodaly mi odvahu po krůčkách zvládnout více a déle.
Příští rok za tebou pošlu svoji mladší ségru, ta je už teď docela vichr, ale myslím, že si to spolu moc užijete.
Milá Maceško, měj se krásně a užívej si pohodové chvíle s novými dětmi. Nepochybuju, že jim tety pomůžou zvládnout první velké kroky stejně tak jako mně.
Pa 

Julča

DĚKUJEME, MOC NÁS TO POTĚŠILO ♥ ♥ ♥