Maceška Liška – Bílovice nad Svitavou


Kde nás najdete:

Žižkova 600, 664 01 Bílovice nad Svitavou
Sídlíme v budově lužáneckého pracoviště Liška. 

Kdy jsme v provozu:

úterý 8.30 – 12.30 hod.
středa  8.30 – 12.30 hod.

Odhlášení dítěte:


Kontakt:
Jana Blatná

tel.: 739 079 963

e-mail: maceska.liska@luzanky.cz


Jak to u nás vypadá

Naše lektorky


Jana Blatná 

"Maceška je pro mě synonymem lásky a něhy, ale také moře zábavy, fantazie a dobrodružství. Macešku vnímám jako výzvu a věřím, že to tak mají i rodiče s dětmi. Je to nové, ale v Macešce se vždy budeme snažit, aby svěřené dítě se cítilo milovaně a bezpečně. "


Vendula Rotreklová 

"Maceška je pro mě smysluplné trávení času. Je to pro mě bezpečný prostor kde si děti mohou zvykat na dětský kolektiv, rozvíjet své schopnosti a učit se nové dovednosti. V Macešce mě baví sledovat, jak je každé dítě jiné, jak se dětí týden co týden rozvíjí, mění a učí se novým věcem. Maceška je proto pro mě i velká zodpovědnost a výzva v tom, jak děti individuálně podpořit v jejich rozvoji. V Macešce je pro mě důležité dětem naslouchat a učit se tak na svět dívat dětskýma očima.  

A kdo jsem? 

V Macešce jsem teta, která si s dětmi hraje a pomáhá jim poznávat svět. Mimo Macešku jsem taky teta kdy se věnuji svým neteřím a synovcům. Když svůj volný čas nevěnuji dětem ráda se pohybuji v přírodě, na vycházkách, na lyžích, nebo na kole. Baví mě také hra na kytaru, ukulele. Ve volném čase taky ráda tvořím a maluji.  "